Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA

Час роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 20:00
СБ, НД вихідний
flag ua

Герметики Profflex А і Profflex В. Огляд та експертна думка

Profflex А та Profflex В – герметики, призначені для виконання герметизації вікон, балконів, дверей.

Вони є тиксотропними пастами, створеними на основі поліакрилату. Головною особливістю цих матеріалів є те, що вони зберігають на тривалий час теплоізоляційні властивості віконних конструкцій, зберігаючи монтажну піну захищеною, продовжуючи її термін служби, а також перешкоджаючи продуванню, намоканню та промерзанню монтажного шва, відповідно і віконних укосів усередині приміщення.

Герметики Profflex А і Profflex В продаються в готовому вигляді, тобто, немає необхідності їх додатково розводити.


Profflex А   Profflex B


При встановленні балконних, віконних і дверних конструкцій важливо забезпечити належну ізоляцію примикань, з чим відмінно справляються герметики Profflex А і Profflex В. Характеристики цих герметиків дуже схожі, проте за деякими параметрами все ж таки є відмінності.

Герметик Profflex А використовується для монтажу зовнішніх (зовнішніх) швів і має високий відсоток пароніпроникності. Він забезпечує вентилювання вологи з монтажного шва, перешкоджаючи її проникненню у приміщення через укіс.

Переглянути відеоогляд роботи з герметиком Profflex А при герметизації віконного шва квартири багатоповерхівки



Герметик Profflex В застосовується для внутрішньої герметизації швів. Він має ідеальні пароізоляційні властивості, відповідно перешкоджає проникненню води в житлове приміщення через монтажний віконний шов.

До переваг цих герметиків для внутрішньої та зовнішньої герметизації примикань можна виділити:
  • відмінні адгезивні характеристики;
  • стійкість до деформацій та зовнішніх впливів;
  • можливість нанесення на будь-які поверхні, у тому числі вертикальні;
  • діапазон температурної експлуатації (-40˚С до +85˚С);
  • довговічність (не менше 20 років) тощо.
  • .
Спосіб застосування обох гідроізоляційних герметиків ідентичний. Перед їх використанням поверхню потрібно очистити від пилу, різних дрібних частинок, речовин. Також її необхідно знежирити. Наносити гідроізоляційний герметик для вікон, балконів, дверей потрібно за допомогою шпателя або малярського пензля. Для запобігання попаданню пасти на інші поверхні, можна використовувати малярський скотч.

Оптимальна товщина шару становить 35-55 мм. Час утворення поверхневої плівки становить 1 годину (при температурі +23С і нормальної вологості). Шар герметика товщиною 3 мм твердне через 48 годин. Стійкість до деформації становить щонайменше 15%.

При цьому слід суворо дотримуватись правил безпеки, зокрема, використовувати захисні засоби (рукавички, окуляри, спец. одяг). При попаданні герметика на шкіру чи очі їх необхідно ретельно промити великою кількістю води.