Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA

Час роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 20:00
СБ, НД вихідний
flag ua

Особливості гідроізоляції Пенетрон

Особливості гідроізоляції Пенетрон

Система проникаючої гідроізоляції Пенетрон – комплекс матеріалів, які використовуються для проведення якісних гідроізоляційних робіт. Кожен гідроізоляційний матеріал має свої унікальні властивості. При використанні комбінації матеріалів системи проникаючої гідроізоляції Пенетрон, вдається забезпечити ефективне вирішення навіть найскладніших завдань, які стосуються захисту та гідроізоляції бетонних конструкцій.

У статті представлені всі особливості проникаючої гідроізоляції Пенетрон, що забезпечують її високу конкурентоспроможність.


Експлуатаційні особливості проникаючої гідроізоляції Пенетрон


Бетон має пористу структуру, тому активно поглинає вологу. Відповідно з часом бетонні конструкції починають руйнуватися, металеві елементи піддаються корозії, а мікротріщини розширюються. Для запобігання таких проблем, потрібне виконання гідроізоляційних, в тому числі ремонтно-відновлювальних робіт, з використанням матеріалів системи проникаючої гідроізоляції Пенетрон.

Пенетрон – проникаючий матеріал, який має кристалізуючу дію. Він не створює покриття, а проникає в пори бетону на глибину до 90 см та витісняє з них вологу за допомогою нерозчинних кристалів. При цьому волога практично не може потрапити до структури бетону, яка насичена кристалами.

Важливо відмітити, що Пенетрон проникає в структуру бетону, незалежно від того, в якому напрямку діє тиск води. Тому виконувати гідроізоляцію, використовуючи цей матеріал, можна як ззовні, так і в середині бетонної конструкції. В такому випадку, конструкція буде загідроізольована по всій товщині.

Завдяки кристалізації бетону, вдається значно покращити такі його показники:

  • водонепроникність;
  • морозостійкість;
  • корозійна стійкість;
  • довговічність;
  • міцність і т. д.
Оскільки кристали витісняють вологу з пор бетону, використовуючи його вдається запобігти корозії арматури в бетоні і, відповідно, продовжити термін служби всієї конструкції.

Завдяки наявності таких унікальних характеристик, Пенетрон використовують для гідроізоляції бетонних конструкцій різного призначення. Він покращує водонепроникність бетону та дозволяє витримувати тиск води до 20 атм. При чому, оскільки утворені кристали не схильні до старіння, гідроізоляція, яка проводилася з використанням Пенетрону, ефективна протягом всього терміну служби бетонної конструкції.

Важливо відмітити унікальну властивість бетону, обробленого Пенетроном, а саме, ефект «самозаліковування тріщин». В бетонних конструкціях з часом утворюються тріщини. При надходженні до них води, ріст кристалів активно відновлюється і вони заповнюють ці тріщини.

Набуті бетоном властивості після використання Пенетрону не змінюються та не зменшуються при механічних пошкодженнях поверхні, проведенні монтажних робіт і т. д.



Пенетрон на бетоні Пенетрон проникає в бетон Пенетрон гідроізолює бетон


Технологічні особливості проникаючої гідроізоляції Пенетрон


Проникаюча гідроізоляція Пенетрон – матеріал, який дуже простий у використанні. Перед його застосуванням не потрібно ретельно висушувати поверхню. Навпаки, вона має бути насичена вологою. Завдяки цьому, вдається значно заощадити на гідроізоляційних роботах, в особливості, при гідроізоляції поглиблених приміщень з підтопленнями.

Варто відмітити, що для застосування Пенетрону не потрібне дороге чи складне обладнання.


Пенетрон для гідроізоляції бетону
Пенетрон при гідроізоляції бетонної стіни


Ефективність та економічність проникаючої гідроізоляції Пенетрон


Головною особливістю проникаючої гідроізоляції Пенетрон є низька собівартість гідроізоляційних робіт. Однак при цьому вдається досягти максимального гідроізоляційного ефекту.

Проникаюча гідроізоляція Пенетрон може використовуватися в якості добавки до суміші бетону. Відповідно, в такому випадку не потрібно проводити монтажні гідроізоляційні роботи, що, в свою чергу, знижує собівартість будівництва.


Пенетрон для гідроізоляції резервуарів