Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA

Час роботи:

ПН-ПТ 08:00 - 20:00
СБ, НД вихідний
flag ua

Гідроізоляція підвалу та цоколя проникаючою гідроізоляцією Пенетрон


Гідроізоляція підвалу та цоколя проникаючою гідроізоляцією Пенетрон


Технологія виконання внутрішньої гідроізоляції підвалу та цокольного поверху матеріалами проникаючої гідроізоляції Пенетрон.


Наш експерт проконсультує з різних питань щодо гідроізоляції підвалу, гідроізоляції цокольного поверху або іншого поглибленого підземного приміщення. Якщо Ви вирішили виконати гідроізоляцію підвалу своїми руками за допомогою проникаючої гідроізоляції Пенетрон, у цій статті ви знайдете відповіді на всі питання щодо технології - як виконується гідроізоляція підвалу або гідроізоляція цокольного поверху, якщо конструкція складається із фундаментних блоків, змонтованих на монолітній фундаментній плиті.

Для забезпечення надійної та довговічної гідроізоляції підвалу рекомендуємо наступне:


1. Проникаюча гідроізоляція Пенетрон для гідроізоляції підлоги та стін у підвалі.


За допомогою Пенетрона забезпечується водонепроникність підлоги та стін у підвалі. Важлива перевага гідроізоляції для підвалу Пенетрон - термін експлуатації Пенетрону дорівнює терміну експлуатації бетону!


Гідроізоляція стін та підлоги у підвалі


2. Шовний матеріал Пенекрит для гідроізоляції швів між блоками у підвалі, тріщин та примикань у бетоні.


Завдяки своїм особливостям Пенекрит схоплюється з бетоном і не дає усадку. Це забезпечує надійну гідроізоляцію швів між блоками у підвалі та тріщин у бетоні.


Гідроізоляція швів у підвалі


3. Гідропрокладка Пенебар для гідроізоляції труб у підвалі.


Пенебар при контакті з водою розширюється більш ніж на 300% від свого початкового обсягу. Перебуваючи при цьому в замкнутому просторі, він блокує місце протікання води в місцях проходу труб.


Гідроізоляція труб у підвалі


4. Гідроштукатурка Скрепа для гідроізоляції цегляних вставок між блоками у підвалі.


Скрепа має високі показники міцності, зчеплюваності та водонепроникності. Шар не менше 2-3 см витримує сильний тиск тиску води.


Гідроізоляція цегляних стін у підвалі


Про всі переваги та особливості проникаючої гідроізоляції Пенетрон, ви можете прочитати у статті "Особливості проникаючої гідроізоляції Пенетрон"


Технологія гідроізоляції підвалу системою Пенетрон


1-й етап. Підготовчі роботи


1. Відкачати воду у підвалі (у разі затоплення).

2. За допомогою відбійного молотка необхідно демонтувати всю оздоблення на стінах підвалу до бетонних блоків.


Демонтаж штукатурки перед гідроізоляцією підвалу


3.Старий розчин у швах між блоками видаляється за допомогою відбійного молотка.

Шви шириною менше 3 см необхідно розшити до цього значення. За наявності тріщин у блоках, їх також необхідно розшити до ширини 3 см і глибини не більше 3 см. У місці примикання підлоги до блоків також виконується штраба П-подібного перерізу.


Підготовка швів до гідроізоляції у підвалі


4. Підготовлені шви та розшиті тріщини необхідно очистити від пилу та залишків розчину та зволожити за допомогою водоструминного апарату.


Підготовка швів до гідроізоляції


2-й етап. Усунення напірних течій у підвалі (за наявності)


За наявності напірних або краплинних теч у швах між блоками або тріщинами, їх необхідно гідроізолювати за допомогою матеріалу Пенеплаг.

Для цього поєднується суха суміш «Пенеплага» з водою. Пропорція для змішування наступна: 6 частин "Пенеплаг" за обсягом на 1 частину води. Час перемішування матеріалу «Пенеплаг» з водою трохи більше 1 хвилини. Заповнити порожнину шва або тріщини на ½ розчином «Пенеплага». Покладений у порожнину течі розчин «Пенеплага» притискається із зусиллям і це зусилля витримується до твердіння матеріалу (не менше 1 хвилини)

Закладення течії при гідроізоляції підвалу


3-й етап. Гідроізоляція швів між фундаментними блоками підвалу та тріщин у них


1. Шви промити та ретельно зволожити за допомогою водоструминного апарату.

Приготувати розчин матеріалу Пенетрон для ґрунтування порожнини швів. Приготовлений розчин наноситься пензлем із синтетичного волокна у порожнину шва в один шар.


Грунтовка швів у підвалі гідроізоляцією Пенетрон


2. Приготувати розчин матеріалу Пенекрит.

Робочий розчин Пенекрит готується змішуванням 4-х частин сухої суміші з 1 частиною води за обсягом. Змішування проводити до утворення розчину суміші замазки. Щільно, із зусиллям заповнюються підготовлені шви (витрата матеріалу 2,5 кг/м. п при перерізі штраби 3х3 см).


Гідроізоляція швів у підвалі Пенекритом


4-й етап. Гідроізоляція цегляної кладки між фундаментними блоками у підвалі


Місця, де проміжки між блоками при їх монтажі заповнювалися за допомогою цегляної кладки, необхідно гідроізолювати методом оштукатурювання матеріалом Скрепа. З цегляної поверхні необхідно видалити залишки штукатурки та пухкі шари. Поверхню очистити металевою щіткою та промити водоструминним апаратом високого тиску.


Гідроізоляція цегляної кладки у підвалі


Далі готується робочий склад Скрепи. Шпателем або вручну Скрепа наноситься рівномірним шаром не менше 2см на цегляну поверхню. Витрата при товщині шару 2 см становить 40 кг/м2. Після схоплювання Скрепи поверхню необхідно кілька разів зволожити і нанести проникаючу гідроізоляцію Пенетрон в 2 шари.


Нанесення Скрепи для гідроізоляції підвалу


5-й етап. Гідроізоляція місць проходу комунікацій у підвалі


Наскрізні проходи труб у стінах або підлозі підвалу гідроізолюють за допомогою гідроізоляційної прокладки Пенебар і шовного матеріалу Пенекрит.

1. Навколо гільз або труб за допомогою відбійного молотка виконується порожнина, глибиною не менше 7см і діаметром на 10 см більше діаметра труби або гільзи. Підготовлена порожнина промивається від залишків бетону, зволожується та ґрунтується слабким розчином проникаючої гідроізоляції Пенетрон.


Гідроізоляція труб у підвалі


2. У порожнину довкола труби встановлюється гідроізоляційна прокладка Пенебар. Необхідно забезпечити щільне прилягання гідроізоляційного прокладання Пенебар до труби без зазорів.


Гідроізоляція труб у підвалі


3. Порожнина із встановленою гідроізоляційною прокладкою заповнюється розчином Пенекріту. Пенекріт необхідно укладати щільно та з певним зусиллям


Гидроизоляция прохода труб в подвале


6-й етап. Гідроізоляція підлоги та стін у підвалі


1. Ретельно зволожити бетонну поверхню стін та підлоги підвалу за допомогою водоструминного апарату. Приготувати розчин проникаючої гідроізоляції Пенетрон (пропорція обсягом 2:1 з водою).


Приготування гідроізоляції Пенетрон для підлоги та стін у підвалі


2. Наноситься перший шар Пенетрону на вологу поверхню бетону щільною щіткою з синтетичним ворсом. (Витрата Пенетрону на 1-й шар становить 600 гр/м. кв.).


Нанесення гідроізоляції на стіни та підлогу в підвалі


Другий шар Пенетрона наносити на перший шар, що вже схопився. (Витрата 400 гр/м. кв.). Поверхню після нанесення першого шару необхідно також зволожити.


Пенетрон


7-й етап. Догляд за обробленою поверхнею


Підлогу і стіни після гідроізоляції в підвалі необхідно протягом 3-х діб захищати від механічних пошкоджень і падіння температури нижче 5 градусів С. А з моменту схоплювання другого шару проникаючої гідроізоляції Пенетрон і протягом 7-10 днів, необхідно постійно підтримувати вологий стан поверхні забезпечення початкової фази процесу кристалізації у бетонній структурі.

Для цього зазвичай використовуються методи водного розпилення з обприскувачем або водоструминним апаратом. Також можна щільно вкрити оброблену поверхню поліетиленовою плівкою.


Гидроизоляция стен


На цьому роботи з гідроізоляції стін та підлоги у підвалі завершено.

Успіхів Вам у гідроізоляції Вашого підвалу або цокольного поверху!